Stanmar parkiety

stan mar parkiety Tarnów

Stanmar parkiety

stan mar parkiety Tarnów

Stanmar parkiety – oferta

Podłoga Dębowa

zobacz więcej >

dab

Parkiet Dębowy

Drewno twarde o jasno brązowym zabarwieniu z widocznymi słojami o barwie nieco ciemniejszej niż jesion. Najbardziej pospolitym i przeznaczonym na produkcje podłóg jest dąb szypułkowy.

jesion

Parkiet Jesionowy

W Polsce jest to dzikie drzewo leśne zaliczane do najbardziej cennych, szlachetnych gatunków rodzimych drzew liściastych. Drewno to jest twarde, elastyczne i ciężkie.

czeresnia

Parkiet Czereśniowy

Drzewo wysokości do 20m. Pień prosty, korona wyniosła, wysoko osadzona, gęsto ugałęziona. Drewno ma wąski biel, czerwonobiały i czerwonobrązową twardziel, jest średnio ciężkie, miękkie i nietrwałe.

buk

Parkiet Bukowy

Buk jest drewnem jasnym o zabarwieniu żółtawo-czerwonym, a w wyniku dłuższego składowania lub też po przejściu przez proces parzenia kolor staje się bardziej intensywny. Drewno buka jest twarde, lekkie i łatwe do obróbki.

brzoza

Parkiet Brzozowy

Parkiety brzozowe mają jasny, złocisty kolor i delikatnie zaznaczoną strukturę słoja, należą do średnio twardych. Klienci chętnie kupują wyroby brzozowe na poddasza i do sypialni. Dobrze przyjmuje barwniki i materiały lakiernicze.

merbau

Parkiety Egzotyczne

Posiadając szeroki wybór parkietu egzotycznego jesteśmy wstanie znaleźć odpowiedni dla Państwa gatunek pod względem kolorystycznym jak i o odpowiedniej fakturze czy rysunku słoja.

zobacz więcej >

Chemie i lakiery w sklepie